پیام تبریک رئیس اداره کتابخانه ها به بخشداران تازه منصوب شده

پیام تبریک

چاپ

مجتبی امیرزاده در پی انتصابات جدید در شهرستان با صدور پیام های جداگانه ای انتصاب ایرج قناعتیان، مهدی شفیعیان، حمید حیدری زاده، عابدین رخ افروز به ترتیب به سمت های معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، معاون عمرانی و امور برنامه ریزی فرمانداری، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های کردیان، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های سیمکان تبریک گفت.

برادر بزرگوار و ولایی
جناب آقای ایرج قناعتیان جهرمی
انتخاب شایسته و درخور لیاقتتان به سمت “معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرمانداری شهرستان جهرم” را صمیمانه تبریک عرض می کنم.
امید که با درایت منصوب به سابقه ی شما، شاهد تعالی حوزه ی فرهنگ مطالعه و ارتقای شاخصه های کتاب و کتابخوانی در گستره ی آبادان شهرمان، «جهرم عزیز» باشیم.

برادر بزرگوار و همراهم
جناب آقای مهدی شفیعیان
انتخاب شایسته و درخور لیاقتتان به سمت “معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان جهرم” را صمیمانه تبریک عرض می کنم.
امید که با درایت منصوب به سابقه ی شما، شاهد تعالی حوزه ی فرهنگ مطالعه و ارتقای شاخصه های کتاب و کتابخوانی در گستره ی آبادان شهرمان، «جهرم عزیز» باشیم.

جناب آقای حمید حیدری‌زاده
بخشدار و رئیس ارجمند انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش کردیان

با سلام و احترام
نوید مسرت‌بخش انتصاب شایسته‌ی شما به عنوان «بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش کردیان»  را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. مطمعنا مدیریت اثربخش و توانمند شما در حوزه‌ی فرهنگ مطالعه می‌تواند موجب ارتقای شاخصه‌های کتاب و کتابخوانی در بخش مستعد کردیان گردد.

جناب آقای عابدین رخ افروز
بخشدار و رئیس ارجمند انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سیمکان
با سلام و احترام
با کمال افتخار انتصاب شایسته‌ی شما را به عنوان «بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی بخش سیمکان» تبریک عرض می‌نمایم. ضمن آرزوی توفیق الهی برای حضرتعالی، امید است در سایه‌ی تدابیر مدیریتی خود شاهد شکوفا شدن ظرفیت‌های موجود و ارتقای شاخصه‌های کتاب و کتابخوانی در سطح بخش باشیم.

مجتبی امیرزاده
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جهرم