مدیر برتر اداره کتابخانه‌های عمومی هم به جهرمی‌ها رسید

IMG_6087

چاپ

در آئین تجلیل از خادمان کتاب استان فارس از مجتبی امیرزاده به عنوان مدیر برتر اداره کتابخانه های عمومی تقدیر شد.

به گزارش پسین جهرم، در مراسم بزرگداشت هفته «تکریم مقام کتابندار و ترویج گفتمان کتابداری» که روز گذشته با حضور مسئولان حوزه کتاب کشور و مدیران سیاسی استان در شیراز برگزار شد، از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی، مدیران شهرستان ها، کتابداران و روسای برتر اداره کتابخانه های عمومی استان فارس تجلیل شد.

در این مراسم از مجتبی امیرزاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جهرم به عنوان مدیر برتر این حوزه در استان فارس تقدیر شد.

همچنین در این مراسم از علیرضا صحرائیان فرماندار جهرم و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به دلیل برگزاری جلسات انجمن به نحو مؤثر، پیگیری مصوبات جلسات انجمن، حمایت‌های مختلف از کتابخانه‌های عمومی، اختصاص بودجه‌های مختلف برای ساخت، تجهیز، تعمیر و بهسازی کتابخانه‌های عمومی، مهدی شفیعیان بخشدار سیمکان به دلیل حمایت های همه جانبه از کتابخانه های روستایی و تلاش در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در روستاها و زهرا نصر، سمانه رستمی و طاهره رجبی به عنوان مسئولان برتر کتابخانه های عمومی تجلیل شد.

در این مراسم که در هتل شیراز برگزار شد، ۱۰۰ نفر از خادمان کتاب تجلیل شد. خادمان کتاب همچنین با امضای پیمان نامه کتابدار در قالب یک طومار هشت متری برای ترویج کتابخوانی و خدمت صادقانه به کتابخوان ها هم قسم شدند.