دومین شب داستان فارس در جهرم برگزار می‌شود

دومین شب داستان

چاپ

امیرزاده، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم ضمن اشاره به اهتمام اداره کتابخانه‌ها به اجرای مشترک برنامه‌های فرهنگی از برگزاری دومین شب داستان فارس در شهرستان جهرم خبر داد. این مقام مسوول با تشریح اهداف ترویجی اجرای نشست‌های فرهنگی، به تداوم این سلسه برنامه‌ها با مشارکت نهادها و سازمانهای متولی امر مطالعه در آینده نزدیک اشاره نمود.

محمد بادپر مدیر اجرایی دومین شب داستان  فارس گفت: به دلیل استقبال خوب از اولین شب داستان  که در خردادماه برگزار شد تصمیم گرفتیم دومین شب داستان را نیز در تاریخ پنج‌شنبه ۲۲ مرداد ماه در تالار فردوسی جهرم برگزار کنیم.

وی گفت: این برنامه این بار به میزبانی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم و با همراهی مرکز جهرم‌شناسی، معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش جهرم، دوهفته نامه بعد پنجم طنز، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهرم و انجمن اهل قلم برگزار خواهد شد.

بادپر در ادامه گفت: این برنامه نیز ترکیبی از داستان‌خوانی و موسیقی است و سعی شده اجرای آن با اولین شب داستان متفاوت باشد.

وی در پایان از همه علاقه‌مندان  داستان و موسیقی دعوت کرد تا پنج شنبه ساعت ۲۰ با حضور در تالار فردوسی  واقع در کتابخانه عمومی شماره یک جهرم به تماشای این برنامه بنشینند.